Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Надавачів соціальних послуг недержавного сектору на території Калуського району немає (ФОТО)

Переглядів: 363

Під керівництвом першої заступниці голови Калуської райдержадміністрації Оксани Канюки  відбулося засідання робочої групи по проведенню перевірок надавачів соціальних послуг недержавного сектору. Про це повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на РДА.

Оксана Канюка  зазначила, що питання виявлення та перевірки надавачів соціальних послуг недержавного сектору знаходяться на контролі Міністерства соціальної політики та ознайомила членів робочої групи із розпорядженням Калуської районної державної адміністрації  від 05.04.2021 №95 «Про утворення робочої групи по проведенню перевірок надавачів соціальних послуг недержавного сектору», згідно з яким утворено робочу групу по проведенню перевірок надавачів соціальних послуг недержавного сектору та затверджено її склад.

Заступниця начальника управління соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації  Наталія Мазур повідомила, що дане питання порушено через події, які відбулися 21 січня у приватному закладі для громадян похилого віку у  місті Харкові, де загинуло 16 осіб. У зв’язку з цим видано Указ Президента України  від 29.01.2021 №30 «Про деякі заходи щодо забезпечення права громадян на якісні та безпечні соціальні послуги». Станом на 20 квітня 2021 року за інформацією територіальних громад в районі відсутні установи, які надають вищезазначені послуги.

24 липня виникла пожежа у будинку для людей похилого віку у Кривому Розі і рятувальники вивели із будинку 22 мешканців пансіонату. З цього приводу Національна соціальна сервісна служба України просить продовжити організацію і проведення роботи з виявлення та перевірки надавачів соціальних послуг недержавного сектору з тимчасовим або постійним проживанням громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних осіб, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин та запропонувала  відповідний алгоритм дій щодо організації  та проведення заходів.  

Під час засідання робочої групи прийнято рішення  рекомендувати головам міських, селищних та сільських рад Калуського району продовжити роботу з виявлення на території відповідної громади надавачів соціальних послуг недержавного сектору. У разі виявлення на території відповідної громади надавача соціальних послуг недержавного сектору ініціювати проведення його перевірки.

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації продовжить роботу щодо організації виявлення та перевірки надавачів соціальних послуг недержавного сектору.

Схожі матеріали за тегами: РДА нарада соціальні послуги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: