Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Надзвичайники Калущини навчали правил пожежної безпеки жителів Збори та Грабівки

Переглядів: 329

За статистикою, більшість пожеж, пов’язаних із загибеллю людей, виникає саме у житловому секторі. Незважаючи на постійні застереження,  люди не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. А це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків.

Основними причинами пожеж у житловому секторі є необережне поводження громадян із вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей та димоходів, порушення правил експлуатації побутових електроприладів, коротке замикання електромережі.

Так, від початку року на території Калуського району було два випадки загибелі громадян на пожежах. 1 та 4 березня у селах Голинь та Грабівка у своїх власних домівках через необережність під час куріння загинули 48-річний та 58-річний чоловіки.

За словами начальника Калуського МРВ УДСНС Василя Микитина, з метою недопущення випадків травмування та загибелі людей під час пожеж Калуський міськрайонний відділ Управління ДСНС спільно з працівниками відділу соціального захисту населення 7 березня організував відпрацювання та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях в селах Збора та Грабівка. У ході відпрацювання провели роз’яснювальну роботу із соціально незахищеними верствами населення.

Рятувальники також розповсюдили листівки та пам’ятки з текстами застережного характеру.

 

 

 

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: