Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Нарада зі старостами. Найбільшою проблемою для Сівки-Калуської є стан моста та дороги (ФОТО)

Переглядів: 472

Сівка-Калуська стала дев’ятим старостинським округом, де відбулася виїзна нарада зі старостами та керівниками відділів й управлінь, директорами комунальних підприємств.

11 лютого, окрім традиційних для виїзних нарад питань, зважаючи на нинішні виклики, слухали ще й про особливості функціонування держави в умовах особливого періоду, організацію роботи територіальної оборони, порядок укриття населення, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради. 

З такою важливою інформацією перед аудиторією виступили представники Калуського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, військовики територіальної оборони.

Далі йшлося про справи Сівка-Калуського старостинського округу. Насамперед виступив староста Василь Тимчишин, який розповів про роботу за минулий рік та про проблеми, які потребують вирішення.

Мали слово також директор гімназії Василь Ільків, директорка народного дому Любов Панькович та депутат міської ради Тарас Барнич.

Всі керівники та депутат були одностайні в тому, що спільними зусиллями і при активній участі громади вдалось у селі зробити багато. А головне – відродити віру в людей, що життя в селі може бути цікавим і змістовним.

Загалом на округ в минулому році вдалось спрямувати значний фінансовий ресурс – 8,38 млн грн, враховуючи освітню субвенцію (3,0 млн грн). Найбільша частина з цих коштів – це видатки на освіту – 6,7 млн. грн, 258 тис. грн – на культуру, 229 тис. грн – на соціальний захист, 127 тис. грн – на автобусні перевезення, 198 тис. грн – вартість матеріалів, які використані комунальними підприємствами «Калушавтодор», «Міськсвітло» тощо.

На нараді йшлося і про проблеми у селі. Передовсім це стан моста та дорога. Але над вирішенням цих питань ведеться робота вже тривалий час. І на сьогоднішній день є бачення алгоритму дій в цьому напрямку. Є надія, що ДП «Дороги Прикарпаття» невдовзі включить міст у перелік першочергових робіт. Ведуться переговори і щодо дороги, яка на балансі у вищезгаданого підприємства.

Після робочої наради разом зі старостою Василем Тимчишиним, депутатом міської ради Тарасом Барничем та відповідальними працівниками оглянули проблемний міст.

Дорогою з Сівки-Калуської разом з депутаткою міської ради Іриною Павлів та старостою Галиною Гелегою відвідали ще й село Довге-Калуське Пійлівського старостинського округу. Там виникла проблема в будівлі бібліотеки – обвалилася частина стелі. На місці вже стало зрозуміло, що існує потенційна загроза розширення зони руйнування. У зв’язку з цим начальнику УБРІ Богданові Грущаку дано доручення невідкладно подати пропозиції щодо вирішення проблеми.

 

Схожі матеріали за тегами: Сівка-Калуська нарада проблеми

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: