Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Наради зі старостами – у старостинських округах. Цього разу був Вістівський (ФОТО)

Переглядів: 363

Вчора, 19 листопада, чергову нараду зі старостами сіл Калуської територіальної громади міський голова Андрій Найда провів у с. Бабин-Зарічний Вістівського старостинського округу.

Метою таких спільних з керівниками комунальних служб виїздів є детальне вивчення конкретних територій, визначення пріоритетності робіт та заходів в сільській місцевості, зазначає Андрій Найда на офіційній facebook-сторінці, інформує «Калуш ФМ».

Безпосередньо перед нарадою оглянули систему водопостачання с. Вістови. Як пояснив староста Василь Хомич, люди чекають продовження прокладання централізованого водопроводу (3 черга), адже це можливість для них бути в рівних умовах з односельчанами та отримувати якісну питну воду.  

«Староста продемонстрував на місці вже встановлені лотки для водовідведення, які придбані за рахунок цільової субвенції з обласного бюджету (297,6 тис. грн). Наслідок таких заходів – уникнення підтоплення на вул. Лісовій у Вістові», – йдеться у дописі.

Також міський голова із заступниками відвідали ФАП і школу с. Бабин-Зарічний. На покрівлю ФАПу будуть виділені 150 тис. грн з бюджету участі в 2022 році.

На нараду були запрошені керівники школи та народних домів. Разом із сільським старостою Василем Хомичем вони розповідали про ситуацію в кожному закладі та проблеми, які потребують вирішення.

«Загалом на Вістівський старостинський округ з бюджету територіальної громади в цьому році спрямовано понад 7,4 млн грн», – додав міський голова.

Під час наради, крім питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності старостинських округів, обговорили ще хід вакцинації мешканців сіл, сплату податків, запобігання насильства в сім’ї та інше.

Наступна нарада відбудеться в Голинському старостинському окрузі.

 

Схожі матеріали за тегами: Вістова нарада старости

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: