Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Наукові співробітники музеїв презентували у Калуші життя та діяльність Євгена Коновальця

Переглядів: 675

19 червня у Меморіальному музеї «Калуська в’язниця» розповідали про життя та діяльність полковника корпусу Січових Стрільців, творцю Української Військової Організації та провідника Організації Українських Націоналістів  – Євгена Коновальця.

Спершу про сім’ю та громадську діяльність Коновальця розповіла наукова співробітниця музею-оселі родини Івана Франка Наталія Мельник,.

Далі старший науковий співробітник Меморіального музею «Калуська в’язниця» Олег Відливаний говорив про етапи створення УВО та ОУН Євгеном Коновальцем. Також Олег зупинився на вбивстві Коновальця, яке організував радянський агент. Під час доповідей спікери використовували проектор, а також фото та відеоматеріали пов’язані з життям Коновальця.

Насамкінець викладач Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ Олег Ониськів розповів про юридичну сторону вбивства Євгена Коновальця.

 Захід у Калуші приурочили 128-ій річниці з дня народження провідника Організації Українських Націоналістів  Євгена Коновальця.

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: