Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Найпопулярніший – футзал. Стартував другий етап проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» (ФОТО)

Переглядів: 390

Учора, 6 лютого, стартував другий, територіальний, етап Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», який триватиме майже до кінця березня. Змагання розпочались у спортивній залі «Сокіл» ДЮСШ Калуської міської ради. 

Присутніх привітала заступниця міського голови Надія Гуш. Вона побажала успіху учасникам змагань і підкреслила особливу важливість фізичного розвитку у освітньому процесі. А також висловила подяку педагогічним колективам за ефективну організацію першого етапу змагань і підготовку команд до подальшої спортивної боротьби, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» відбувається під егідою Президента України Володимира Зеленського. Змагання спрямовані на розвиток фізичної культури і спорту, масового залучення молоді до здорового способу життя.  

Передбачено п'ять етапів: шкільний, територіальний, районний, обласний і фінальний – всеукраїнський. Під час шкільного етапу відбирали найсильніших учасників та формували команди. 

Другий етап змагань у Калуській громаді розпочали із футзалу. Саме цей вид спорту є найпопулярнішим на проєкті у нашій громаді. На змагання із футзалу заявлено загалом 16 команд. По 14 команд змагатимуться у волейболі для юнаків і дівчат, сім – у спортивному орієнтуванні, шість – у черліденгу, чотири – у баскетболі серед юнаків. У п’яти видах спорту, запропонованих проєктом, долучені 20 команд освітніх закладів Калуської громади.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: