Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Неповнолітній мотоцикліст, який на переході збив дитину, отримав 1 рік 6 місяців позбавлення волі

Переглядів: 418

Нагадаємо, у жовтні 2021 року в темну пору доби у Калуші неповнолітній керував мотоциклом марки «KAWASAKI ZR-S» та на пішохідному переході збив неповнолітню дитину. У результаті ДТП дитина отримала травми, від яких померла.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та вказав, «що керуючи мотоциклом марки «KAWASAKI ZR-S»наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, побачив групу людей, які переходили дорогу, не зміг зупинитись, прийняв рішення повернути ліворуч, почув удар, спочатку не зрозумів, що здійснив наїзд на потерпілу, злякався і поїхав додому. Наступного дня розповів про все матері та разом із нею з’явився в поліцію, де вказав, що вчинив ДТП».

У вчиненому обвинувачений розкаявся, шкодує про вчинене, просив вибачення в потерпілої. Також обвинувачений просив суд не позбавляти його волі.

Законний представник неповнолітнього обвинуваченого просила суд не позбавляти волі її єдиного сина, просила вибачення у потерпілої. Вказала, що намагалась відшкодувати шкоду, однак потерпіла відмовилась отримувати від неї кошти.

У свою чергу мати потерпілої розповіла, що «ввечері у жовтні 2021 вона з малолітньою дочкою та знайомою, повертаючись додому, переходили проїзну частини дороги. Коли підійшли до пішохідного переходу, автомобілі зупинились, вона пересвідчилась у безпеці руху, взяла дочку за руку і почала переходити  дорогу. Почула шум мотоцикла, пришвидшила рух, увесь цей час тримала дочку за руку. Коли перебігла через проїзну частину дороги, відчула, що з рук вирвало дитину. Оглянулась, побачила, що дочка лежить на дорозі декілька метрів від неї. Мотоцикліст, не зупинившись, проїхав далі. Хтось із людей викликав швидку медичну допомогу. Внаслідок отриманих травм донька померла. Родичі обвинуваченого, а також обвинувачений просили вибачення, неодноразово вони зустрічались, надіслали грошові перекази на домашню адресу потерпілої, однак гроші вона відмовилась отримувати».

У кінцевому результаті суд вирішив визнати неповнолітнього винним у вчиненні кримінального правопорушення  та призначити йому покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 2 роки. Також з обвинуваченого стягнуть на користь держави витрати на проведення інженерно-транспортної експертизи – 1 201,34 грн, інженерно-транспортної експертизи – 1 029,72 грн, судово-трасологічної експертизи – 12 013,40 грн, фототехнічної експертизи – 2 745,92 грн та інженерно-транспортної експертизи – 1 201,34 грн.

Вирок наразі не набрав законної сили. Після набрання вироком законної сили неповнолітнього затримають та направлять до місця відбування покарання.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ДТП смерть вирок

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: