Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Новим головою міського учнівського парламенту став учень четвертої школи

Переглядів: 992

Нещодавно у житті активних школярів Калуша відбулись зміни. 27 травня у стінах Калуського ліцею №10 пройшов форум міського учнівського парламенту, під час якого лідери обрали нового голову.

Розпочала роботу форуму голова міського учнівського парламенту Наталія Повх. Вона привітала школярів із Днем нашого міста та відзвітувала  про роботу міського учнівського парламенту за попередній період.

Неабияка увага учасників заходу була зосереджена на представленні кандидатів на посаду нового голови міського учнівського парламенту, кожен з яких презентував свою передвиборчу кампанію. Юні лідери уважно прислухалися до сказаного та ставили запитання претендентам. Після чого представники загальноосвітніх навчальних закладів міста взяли участь у таємному голосуванні. За результатами голлосування, перемогу здобув учень Калуської ЗОШ I-III ступенів №4 Влад Яковина.

 Із захопленням активісти слухали обітницю новообраного голови, яка щиро лунала із вуст молодого лідера, який обіцяв й надалі продовжувати активну працю задля розвитку МУП.

Бажаємо новообраному голові успіху та натхнення у реалізації усіх задумів.

Уляна ЧЕРВОНА.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш учнівський парламент новий голова

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: