Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Новий кінотеатр «Відродження» почнуть будувати у 2019 році, - співвласниця кінотеатру

Переглядів: 2164

16 серпня на сайті Єдиної системи місцевих петицій Калуська міська влада розмістила відповідь на петицію щодо відновлення кінотеатру «Відродження».

У відповіді калуські чиновники цитують лист на ім’я міського голови Калуша, який надійшов від директора ТОВ «Відродження-2011» Ірини Кілко. У листі співвласниця кінотеатру повідомляє, що роботи з  відновлення «Відродження» орієнтовно розпочнуться у 2019 році:

«У вищевказаних пропозиціях обов’язковою складовою є будівництво нового кінотеатру. Вищевказаний проект є складним у реалізації та дороговартісним, потребує врахування того, що територія знаходиться у центральній частині міста та вимагає відповідних дизайнерських та архітектурних рішень. 
ТОВ «Відродження-2011» не відмовляється від взятих на себе зобов’язань та продовжує роботу над вищевказаним проектом. Орієнтовний термін початку будівництва ми очікуємо в 2019 році». 

Також, за словами Ірини Кілко, зараз значну суму коштів вона витрачає на належний рівень роботи басейну «Акваторія» та на різного роду соціальні програми у місті.

Схожі матеріали за тегами: відродження петиція кілко

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: