Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Облаштування регульованого проїзду перехрестям Львівської – Добрівлянської до компетенції Калуської міської ради не входить

Переглядів: 238

На сайті Калуської міської ради оприлюднили відповідь на петицію щодо організації регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Добрівлянська – Львівська.

Нагадаємо, що калушанин Богдан Гураль зареєстрував 21 грудня в Єдиній системі місцевих петицій пропозицію щодо організації регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Добрівлянська – Львівська задля покращення організації руху транспортних засобів і безпеки людей.

Дана петиція набрала необхідну кількість кількість голосів (158 із 150 необхідних), щоб її взяли до розгляду.

Наразі автору петиції повідомили:

«Вирішення порушеного у петиції питання не належить до компетенції Калуської міської ради, оскільки перехрестя вул. Львівська – вул. Добрівлянська знаходиться на автомобільній дорозі національного значення Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига» та перебуває на балансі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Тому копію електронної петиції направлено начальнику Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області для розгляду можливості облаштування світлофорного об’єкту або перехрестя з круговим рухом на перехресті вул. Львівська – вул. Добрівлянська. Про результат розгляду Вас буде повідомлено додатково».

 

Схожі матеріали за тегами: Петиція відповідь регульоване перехрестя

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: