Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Область відзначила управління освіти Калуша грамотою

Переглядів: 837

23 квітня в Івано-Франківську відбулося нагородження учасників традиційного Всеукраїнського фахового конкурсу «Учитель року-2019».

Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної держадміністрації  Віктор Кімакович відзначив роботу міської влади Калуша, зокрема, міського голови Ігоря Матвійчука, який, вкладаючи в освіту значні кошти, сприяє цим самим створенню сприятливих умов для професійного зростання педагогів, стимулюванню їхньої творчої праці, повідомляє управління освіти Калуської міськради.

На святі управління освіти Калуської міської ради нагородили грамотою департаменту овіти ОДА за створення конкурентоспроможного середовища, що викликає бажання фахово розвиватись і самовдосконалюватись, адже впродовж багатьох років педагоги Калуша беруть участь у вищезазначеному конкурсі.

Так, за результатами обласного етапуп переможницею стала учителька французької мови ліцею №2 Марія Лисаник у номінації «Французька мова», а лауреатом – учитель предмета «Захист Вітчизни» ліцею №10  Богдан Когут в номінації «Захист Вітчизни». На всеукраїнському етапі конкурсу Марія Лисаник також посіла 4 місце і нагороджена поїздкою у Францію.

Схожі матеріали за тегами: Калуш освіта грамота область

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: