Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Олена Прокоф’єва - перший лауреат премії імені Дмитра Бахматюка

Переглядів: 1569

У Калуші визначили першого лауреата премії імені Дмитра Бахматюка. Ним стала гімназистка.

17 травня відбулося засідання комісії з присудження премії імені Дмитра Бахматюка. Цього року така премія призначається уперше відповідно до рішення Калуської міської ради.

При визначені переможця  комісія враховувала досягнення вагомих результатів випускником закладу загальної середньої освіти у навчальній, науковій, творчій діяльності на міжнародному, всеукраїнському, обласному рівнях, участь у громадському житті міста та здобуття особливих досягнень за останні три роки.

Серед трьох кандидатів  на присудження премії  для випускника  закладу загально середньої освіти перемогу здобула Олена Прокоф’єва, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка. Гімназистка впродовж трьох останніх років виборола три перемоги у заключному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства ( ІІ місце – 2017, 2018 р.), конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції екології  (ІІІ місце – 2017 р.), Всеукраїнського турніру юних біологів (ІІІ місце - капітан команди «Матриця»).

Вагомі здобутки мала гімназистка і в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад – 10 перемог, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції екології – 2 перемоги.

Одинадцятикласниця - активна у громадському житті міста. Олена є співавтором інформаційних матеріалів для проведення екскурсій для учнів закладів освіти міста в гімназійній Галереї Пам’яті. 

Серед особливих досягнень талановитої дитини – здобуття освіти з відзнакою у Калуській дитячій музичній школі, участь у Міжнародній учнівській науково-практичній конференції «Україна – очима молодих», в очному турі Всеукраїнської інтернет-олімпіади з хімії.

Олена Прокоф’єва – стипендіат голови ОДА та обласної ради.

Відповідно до положення премія буде вручена одночасно із врученням атестата про повну середню освіту.

Схожі матеріали за тегами: Калуш премія гімназія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: