Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Опитування. Де найчастіше зустрічаються з проявами булінгу калуські школярі

Переглядів: 535

11 грудня під головуванням заступника міського голови Любові Максимович відбулося засідання координаційної ради з питань дітей при виконавчому комітеті міської ради.

Захід провели у відкритому форматі. Зокрема розглянули питання «Булінг: причини, наслідки, допомога», «Про стан злочинності та профілактики правопорушень у підлітковому середовищі в м. Калуші», повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

У зв’язку із актуальністю питань порядку денного до участі на засідання  запросили заступників директорів закладів загальношкільної середньої освіти міста, Калуського коледжу культури та мистецтв, Калуського політехнічного коледжу, Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій та Калуського  вищого професійного училища №7.

На координаційній раді проаналізували результати проведеного анкетування серед учнів 6-11 класів щодо виявлення фактів булінгу та насильства у закладах освіти.  Як показало анкетування, 96% учнів знають, що таке булінг та види його проявів. Учасником або свідком систематичних залякувань, насміхань, принижень, глузувань у школі стикається приблизно 4,5% дітей. На думку учнів, найчастіше прояви булінгу зустрічаються на території за школою (59%), а також у шкільному коридорі (37%), 16% респондентів спостерігали за ситуацією цькування дітей у школі, 63% опитаних відповіли, що їм невідомі випадки булінгу.

Педагоги обмінялися напрацьованим досвідом, зокрема у питанні, як відрізнити шкільний конфлікт від булінгу, як допомогти учасникам освітнього процесу боротися з цим негативним явищем.

Любов Максимович наголосила, що з огляду на актуальність проблеми, превентивна робота у зазначеному напрямку повинна бути систематичною та комплексною, до якої повинні бути залучені усі структури дотичні до виховання дітей, а педагоги своєю чергою не повинні замовчувати такі факти.

Особливу увагу приділили питанню профілактики правопорушень у підлітковому середовищі, а також небезпечній ситуації із вживанням алкогольних та тютюнових виробів і їх продажу неповнолітнім, проведенню відповідних профілактичних рейдів.

За підсумками засідання координаційної ради надали ряд доручень відповідним службам та установам щодо активізації роботи у даному напрямку.

Схожі матеріали за тегами: Калуш школярі булінг анкетування

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: