Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Осінній призов та вакцинація. Відбулася чергова нарада зі старостами (ФОТО)

Переглядів: 373

Перший заступник міського голови Мирослав Тихий провів чергову нараду зі старостами сіл Калуської територіальної громади.

Старостам сіл представили новопризначеного начальника Калуського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – підполковника Степана Гриника. У своєму зверненні до очільників сільських керівник центру наголосив на тому, що успішність осіннього призову залежить від злагодженої роботи всіх – і військових, і представників державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, з посиланням на міську раду повідомляє «Калуш ФМ». Степан Гриник звернув увагу присутніх на важливість вчасного оповіщення призовників та про відповідальність за ухилення від строкової служби в збройних силах України.

Дуже актуальним залишається питання вакцинації педагогічних працівників навчальних закладів. Тому з цього приводу заступниця міського голови Наталія Кінаш оприлюднила детальний статистичний аналіз рівня вакцинації в сільських школах. Для активізації кампанії Наталія Олександрівна пообіцяла особисто з роз’яснювальною інформацією відвідати кожен навчальний заклад, в якому на сьогодні мало вакцинованих працівників. Адже слід пам’ятати, наголосила заступниця, що повноцінне навчання дітей у закладах можливе тільки за умови не менше 80 відсотків вакцинованих з колективу працівників школи.

Схожі матеріали за тегами: Калуська ТГ старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: