Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Освіта, повага та рівність. У Калуші успішно працює інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

Переглядів: 522

29 березня 2018 року відповідно до рішення тридцять дев’ятої сесії Калуської міської ради сьомого демократичного скликання було створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради».

За сприяння керівництва міста і управління освіти було виділене просторе, відремонтоване приміщення на першому поверсі будинку на вул. Підвальній, 16. Для забезпечення надання  якісних послуг для дітей з особливими освітніми потребами придбали сертифіковані дитячі меблі для двох кабінетів та приймальні, кабінету директора, комп’ютерну техніку та інтерактивну дошку, багато дидактичних та розвивальних ігор, килими, спеціальне корекційне обладнання, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

Завдання центру - забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, зокрема і в професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

У 2018 році завдяки висновкам інклюзивно-ресурсного центру 13 учнів розпочали своє навчання в закладах освіти Калуша за інклюзивною формою. Щоб забезпечити таку нову форму навчання, було додатково створено 13 посад асистентів вчителів. Для 10 дітей дошкільного віку відкрили (коштами місцевого бюджету) окрему групу на базі спеціальної школи-інтернату для дітей з порушеннями слуху.

На серпень місяць 2019 року центр видав 156 комплексних оцінок та 20 повторних (для дітей, які змінюють освітній заклад).

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш інклюзивний центр забезпечення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: