Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Освітлення скверу на Коновальця, збільшення пільгових рейсів міських автобусів, встановлення камери відеонагляду в Голині. У міського голови відбулася чергова нарада

Переглядів: 257

Сьогодні, 1 березня, відбулася чергова нарада у міського голови Андрія Найди на участю керівників структурних підрозділів, комунальних служб, управляючих компаній житлово-комунальної сфери.

З основного. Управління житлово-комунального господарства вчергове звернулося до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, Національної поліції України щодо необхідності встановлення камер автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Згідно з Порядком виявлення аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП на автомобільних дорогах загального користування, є умови визначення ділянок концентрації ДТП і місць концентрації ДТП.

Зокрема, ділянка концентрації – 6 ДТП із загиблими та/або травмованими, за умови, що відстань між сусідніми місцями ДТП не перевищує 150 м у населених пунктах та 300 м – за їх межами. Місцем концентрації ДТП вважається ділянка дороги протяжністю 250 м, на якій сталось 4 і більше ДТП із загиблими та/або травмованими. Кількість ДТП береться за 3 роки.

Як повідомив начальник УЖКГ Тарас Фіцак, на вул. 600-річчя Голиня впродовж трьох років зафіксовано 18 ДТП, з них – 14 випадків з травмованими та 2, на жаль, з фатальними наслідками. Тому встановлення камери автоматичної відеофіксації порушень саме на цьому відтинку дороги є необхідністю. Є надія, що постійні звернення у відповідні інстанції матимуть позитивне вирішення.

Керівник КП «Міськсвітло» Іван Кохан повідомив про завершення робіт у сквері, що на вул Коновальця біля ІІ корпусу Калуської ДМШ. Зокрема, оновлено 4 опори з плафонами. Працівниками підприємства проведені відповідні зварювальні роботи, фарбування та замінено 19 шарів з лампами.

В одному з під’їздів будинку №8, що на вул. Героїв України, завдяки співфінансуванню управляючої компанії «Комфорт-дім» та мешканців здійснюється поточний ремонт. 

З 1 березня додано три пільгових рейси міських автобусів №1б, 6, 8б. А з 5 березня – ще один – №6.

Тривають роботи із заміни водопроводу на вул. Могильницького, який іде до Калуської ЦРЛ. КП «Калуська енергетична Компанія» планує замінити 1 600 м. Наразі вже відремонтовано 600 м. Роботи триватимуть. Адже самому водопроводу вже понад 30 років. Його протяжність до 6 км.

Наради з комунальних питань відбуваються у міського голови двічі на тиждень. Під час їх проведення аналізуються поточні справи у громаді, обговорюються проблеми та шляхи їх вирішення.

 

Схожі матеріали за тегами: Андрій Найда нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: