В рамках проєкту «Надолуження освітніх прогалин через навчання: тренінги для вчителів та сесії для школярів (5-9 класів) у точках «Спільно» в семи західних областях» відбулись тренінги для вчителів Прикарпаття. До заходу долучилися представники навчальних закладів Калуської громади.
Як повідомив «Калуш ФМ» директор Голинського ліцею Радіон Прокопчук, під час тренінгу вчителі дізнались звідки беруться освітні втрати та що таке освітнє ядро.
Учасники проговорювали ядра в командах та шукали методи надолуження навчання. Також ознайомилися з поняттям сліпих плям в освіті та створення умов для зацікавлення учнів до навчання.
Присутні обговорювали різні сервіси і арт-техніки, які можуть використовувати вчителі при підготовці до уроків. Наприкінці зосередилися на вправах, які можна виконувати для підтримки психоемоційного стану дітей.
Проєкт реалізує МГО Інститут Суспільних Ініціатив за підтримки Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках Програми «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО».
За словами директорки Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Оксани Табачук, учні й педагоги навчального закладу є учасниками цього важливого проєкту. Навчальні заняття з метою надолуження освітніх прогалин і відновлення ментального здоровʼя дітей розпочалися в закладі 18 липня (відбуваються щовівторка та щочетверга).