Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Переможців конкурсу «Прапор свій здіймаєм гордо!» очікує триденний сплав по Дністру

Переглядів: 1690

П’ятий рік поспіль управління в справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Калуської міської ради за підтримки Калуського міського комітету профспілки працівників держустанов та мережі магазинів «САКО» оголошує фотоконкурс «Прапор свій здіймаєм гордо!», який об’єднує людей, котрі захоплюються фотомистецтвом і люблять подорожувати.

 Як уже повідомляло «Калуш ФМ», спершу конкурс задумувався як міський, проте несподівано переріс у міжнародний, оскільки на сторінку групи «Прапор свій здіймаєм гордо!» надходили фотороботи з Канади, Великої Британії, Франції, Японії, Іспанії та Литви. Географія учасників фотоконкурсу з року в рік розширювалася. Окрім калушан, свої оригінальні роботи надсилали жителі Львова, Києва, Івано-Франківська, Чернігова, Чернівців, Житомира, Тлумача, Надвірної, Херсона та навіть з Криму.

В нагороду переможці конкурсу отримували не лише грамоти чи подарунки, а ще й позитивні враження від мандрівок. У 2014-му році – це був похід на Грофу, у 2015-му – дводенний сплав по Дністру, а в 2016 - дводенний відпочинок на березі Дністра і політ на параплані.

У червні конкурс стартував знову. Як повідомила головний спеціаліст управління Леся Бобяк, цього разу в нагороду переможці отримають триденний сплав по Дністру, який запланували на 24-26 серпня.

А оскільки роботи на конкурс приймаються до 20 серпня, то організатори запрошують всіх, хто захоплюється фотомистецтвом, взяти участь у цьому творчому змаганні.

Відправляти фото треба на електронну адресу: upravlinjamolodi@ukr.net

При цьому необхідно вказати у темі повідомлення «Фотоконкурс», а у самому повідомленні – прізвище, ім’я, по батькові, короткий опис фотографій, свій контактний номер телефону.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш фотоконкурс прапор сплав Дністер

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: