Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Перша цьогоріч виїзна нарада зі старостами відбулась у Тужилові (ФОТО)

Переглядів: 254

Такі зустрічі, як показує практика, є доволі ефективними, адже вся розмова фокусується на конкретному окрузі, його проблемах та успіхах. З іншого боку – й староста має можливість показати свою роботу, закцентувати увагу на тих питаннях, вирішення яких потребує фінансування, участі комунальних підприємств тощо. Власне в такій канві відбувалася й учорашня розмова.

Староста Василь Лазар прозвітував про роботу в селі за попередній рік, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. А він мав що сказати, адже кожен день у часі війни для села не зійшов марно. З перших днів російського вторгнення Тужилів став центром волонтерства – масово плели маскувальні сітки, виготовляли найрізноманітнішу консервацію, збирали кошти на підтримку ЗСУ. І на сьогодні ця робота не припиняється.

У всьому Василь Лазар, насамперед, завдячує Тужилівській громаді. Їм разом вдалося акумулювати величезний ресурс на допомогу ЗСУ і внутрішньо переміщеним людям. За рік у Тужилові знайшли прихисток близько 300 осіб, з них 18 проживає тут і сьогодні.

Загалом, Тужилів на сьогодні – надзвичайно красиве, доглянуте, чисте село, з розвиненою інфраструктурою, підприємництвом, освітою та культурою. Тут успішно розвивається сільське господарство.

Село має свої традиції. Приміром – тут щороку навесні школярі гуртом висаджують дерева біля річки, укріплюючи таким чином береги. Разом фарбують мости, дружньо впорядковують місця загального користування…

За 2022 рік на округ за всіма напрямками скеровано, враховуючи освітню субвенцію, близько 10 млн гривень бюджетних коштів. Дохід від Тужилівського округу минулого року становив орієнтовно 1,4 млн гривень.

Найбільшою проблемою на сьогодні залишаються тут дороги. Але значна частина дорожнього полотна на обслуговуванні в державному підприємстві. Ми вже тривалий час ставимо це питання перед балансоутримувачем, однак ще позитивного результату не маємо. А щодо комунальних дорі, то вже цього місяця тут планують провести ремонтні роботи.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: