Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Петиції. Калушани просять встановити пішохідний перехід на вул. Підвальній та світлофор на просп. Лесі Українки

Переглядів: 257

З 15 січня на сайті Калуської міської ради розпочався збір підписів на підтримку петиції щодо встановлення додаткового знаку пішохідного переходу, а також нанесення розмітки по вул. Підвальній. Дану петицію подав Калуський формат.

«Наполягаю на встановленні додаткового знаку пішохідного переходу, а також нанесення розмітки по вул. Підвальній навпроти ТЦ «Прикарпатський торговий дім». Мало хто знає, що пішохідний перехід узагалі повинен тут бути, бо знак уже дуже давно звідси зник, а розмітка – незрозуміло коли востаннє тут була. Знак та розмітка є з боку бібліотеки та від Прикарпатського торгового дому в бік «Асторії», а в бік буд. №6 немає нічого, а це – перехрестя все ж таки! Можливо, облаштування пішохідного переходу дасть зрозуміти водіям, що треба зупинитися і пропустити людей, а пішоходи не будуть хаотично бігати через дороги (хоча,  хто зна). В будь-якому випадку так буде краще, а точніше – так воно повинно бути», – йдеться у петиції, яку можна підтримати за посиланням.

Станом на 17 січня петицію підтримали 25 мешканців.

З 16 січня розпочався збір підписів на підтримку петиції щодо встановлення світлофору на просп. Лесі Українки. Її подав Юрій Щербина.

«Пропоную встановити світлофор на просп. Лесі Українки біля жіночої консультації. В час пік виїхати на головну дорогу досить нелегка справа. А щоб перейти пішохідний перехід, то я про те взагалі мовчу, на жаль, із наших водіїв мало хто готовий пропускати пішохода», – переконаний автор петиції.

Станом на 17 січня петицію підтримали 2 калушан.

Щоб петиції взяли до розгляду, необхідно зібрати 150 голосів.

Схожі матеріали за тегами: петиції світлофор перехід Калуш

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: