Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Під час великого престуру медійники Прикарпаття відвідали сім локацій у Калуській громаді (ФОТО)

Переглядів: 214

Учора, 27 лютого, у Калуській громаді працювали представники регіональних і місцевих засобів масової інформації.

Медійники «інспектували» життя громади в умовах воєнного тилу, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України.

«Калуська громада – надійна тилова громада, – наголосив міський голова Андрій Найда. – Битву виграє армія, а війну – економіка. Тому ми активно підтримували ті підприємства, які релокували.

У Калуській громаді від початку повномасштабного вторгнення росії розгорнули свої потужності 30 виробництв. Ми розуміли, що внутрішньо переміщені люди, які знайшли прихисток у Калуській громаді, теж потребуватимуть роботи. Пріоритетним напрямком залишається також допомога Захисникам. Калуська громада торік була однією з тих, в якої відсоток фінансування військового ПДФО на потреби захисників, їх родин і родин Героїв був один з найвищих в області».

Після спілкування з міським головою Андрієм Найдою гості відвідали низку цікавих об’єктів, які з’явилися у громаді за час повномасштабного вторгнення чи останнім часом активно розвиваються: 

– волонтерський хаб «Чисті серця Калуш»;

– комунальний заклад «Калуський геріатричний центр»;

– прихисток для внутрішньо переміщених осіб у Калуші;

– ТОВ «Олвуд»;

– відділення медичної реабілітації і фізичної терапії Калуської ЦРЛ;

– реабілітаційнй центр для військовослужбовців «4.5.0 Прикарпаття»;

– пекарню «Матусин хлібчик».

Престур став можливим завдяки ініціативі Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

«Калуська територіальна громада є однією із найбільших громад в області. За два роки повномасштабної війни тут зуміли зосередити свою увагу над вирішенням проблем, що дозволило сьогодні ефективно забезпечувати функціонування закладів медицини, освіти, комунального господарства тощо та реагувати на виклики, які спричинила війна, – наголосив виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук. – Понад тисяча підприємств, які працюють у громаді, наповнюють бюджет як місцевий, так і державний, дають робочі місця, створюють інвестиційно привабливий клімат.

Громада докладає максимум зусиль для забезпечення соціальних послуг і належної роботи закладів освіти й медицини, і ця синергія є потрібною для тилових регіонів».

«Калуська громада – відкрита до нових ініціатив, які допоможуть спілкуватися, обмінюватися досвідом, шукати шляхи розвитку навіть у цей нелегкий час, – зазначили в міській раді. – Гостям — подяка за увагу і плідну працю за висвітлення досягнень Калуської громади».

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуська ТГ престур

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: