Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Підтримка ЗСУ, очне навчання та фестиваль духовної музики. Відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 158

Про волонтерський рух на підтримку ЗСУ в старостинських округах, який безперервно триває вже дванадцятий місяць, про новини в освіті та культурі, про розчищення доріг – це далеко не весь перелік питань, які обговорювалися навчорашній нараді зі старостами.

З найважливішого – філія Пійлівського ліцею, що в с. Довге-Калуське, переходить на очне навчання, позаяк вже має у своєму розпорядженні облаштоване укриття для дітей, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Відповідна комісія надала дозвіл на його експлуатацію.

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять та у приміщенні

До слова – це добротне підвальне приміщення одного з приватних будинків, власники якого проявили ініціативу та запропонували його використовувати як об’єкт захисту для школярів. Укриття для Боднарівського ліцею дообладнують пічкою-«буржуйкою».

Староста Студінського округу Марія Стасюк підняла питання про доцільність ініціювання передачі приміщення від «Укрпошти», яке давно не використовується, у комунальну власність. Перед тим, щоб прийняти відповідні рішення, управлінню комунальної власності доручили вивчити ситуацію з цього приводу.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

А голиняни, як повідомив староста Тарас Кушлик, запрошують всіх мешканців громади на благодійний фестиваль духовної музики «З вірою в Бога і Перемогу», що відбудеться у неділю, 12 лютого о 12:00 (починається з літургії в УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці), зібрані кошти від якого будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

А перед початком наради усі її учасники отримали благословення від священнослужителів громади.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 16 людей, люди стоять та у приміщенні

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: