Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Планові відключення. Де і коли у Калуші та селах громади не буде світла

Переглядів: 1655

Енергетики повідомляють жителів Калуської ТГ про планові відключення світла. Зокрема планові вимкнення заплановані на 25, 26, 27 та 28 січня.

У зв’язку з плановими роботами 25 січня з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в мікрорайоні Височанка м. Калуша на вулицях: Височанка, Остапа Вишні, Купчинського, Яблуневій Андрусяка, Підкови, Полідовича, Шухевича, Виговського, Копальняна, Кривоноса, Похилій, Св. Варвари, Черняховського, Робітничій, Березовського, Гірській та  Кобилянської.

26 січня з 08:00 по 17:00 світла не буде на вулицях: Литвина, Молодіжній, Ринковій, Стуса, Хмельницького, Долинській, Підлісній, що в м. Калуші, а також у селах Боднарів (вулиці: Молодіжна, Франка, Шевченка, ур. Брищі) та Копанки (вулиці: Грушевського та Франка).

27 січня з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання на вулицях: Литвина, Молодіжній та Ринковій м. Калуша.

28 січня з 10:00 по 17:00 світла не буде в Голині на вулицях: 600-річчя Голиня, Бандери, Бережницького, Богачевського, Будівельників, Вороного, Вчительській, Грінченка, Грушевського, Зеленій, Івасюка, Коновальця, Коцюбинського, Мазепи, Матківської, Мирного, Молодіжній, Незалежності, Пам’яті, Просвіти, Симона Петлюри, Полянка, Роксолани, Середній, Лесі Українки, Хмельницького, Франка, Церковній, Шевченка, Яремчука, Ярослава Мудрого, Новобудовій, ур. Млина, ур. Біля Ягіловича;

в Пійлі на вулицях: Грушевського, Львівській, Семанишина, Шевченка;

в Тужилові на вулицях: 10 років Незалежності, 9 Травня, Гетьмана Сагайдачного, Грушевського, Зеленій, Колгоспній, Молодіжній, Павлишина, Бандери, Лесі Українки, Франка, Хмельницького, Хутірській, Шевченка, Якубова, ур. «Перед Голинем».

А також не буде світла на вулиці Шопена в м. Калуші.

«Калуш ФМ» уже повідомляло про планові вимкнення на 20, 21 та 22 січня.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: