Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Плату за навчання у музичній школі Калуша залишили без змін

Переглядів: 761

На засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради, яке відбулося 4 вересня, члени виконкому затвердили контингент та мережу Калуської дитячої музичної школи, а також розмір плати за навчання на 2019-2020 рік.

Відповідно до прийнятого рішення, у Калуській дитячій музичній школі, як і в минулому навчальному році, навчатиметься 831 учень і буде 147,5 педагогічних ставок.

Плату за навчання залишили без змін.

Навчання гри на фортепіано, гітарі, сольний спів і хореографія коштують, як і в минулому році, 150 гривень;  баяні, акордеоні, струнно-смичкових інструментах – 90 гривень.

І надалі безкоштовним для учнів будуть заняття гри на духових та ударних інструментах, бандурі і цимбалах.

Відповідно до рішення від оплати за навчання звільняються:

- діти із багатодітних сімей (троє і більше дітей);

- діти із малозабезпечених сімей;

- діти з інвалідністю;

- діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.

Для певних категорій дітей також зберігається пільга в оплаті за навчання в розмірі 50%. Її за рахунок місцевого бюджету мають:

- діти, батьки яких є особами з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та загального захворювання першої чи другої груп;

- діти, батьки яких є особами з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з аварією на Чорнобильській атомній електростанції;

- діти, батьки яких є ветеранами війни, особами з інвалідністю, учасниками бойових дій, включаючи учасників АТО;

- діти-напівсироти;

- переможці міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсів, володарі гран-прі та 1-их місць обласних фестивалів і конкурсів.

Як повідомила директор Калуської музичної школи Леся Мелимука, у минулому навчальному році у місяць надходило 50 тис. гривень плати за навчання. Безоплатно навчалися 247  духовиків і бандуристів, а 116 учнів мали пільги в оплаті.

Заступник міського голови Любов Максимович також додала, що пільгами в оплаті за навчання користуватимуться й учні тих сіл, які приєднались до Калуша.

Схожі матеріали за тегами: Калуш музична школа мережа плата

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: