Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Поблизу Сівки-Калуської рубають дуби. Лісівники кажуть - це законна рубка (ФОТО)

Переглядів: 5370

10 квітня відбулася виїзна нарада з представників ДП «Калуський лісгосп», управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради та в.о. старости Сівка-Калуського старостинського округу Онопченко О.С. з приводу виявлення мешканцями села факту вирубки та вивезення дерев у лісовому масиві поблизу с. Сівка-Калуська.

Заступник директора ДП «Калуський лісгосп» повідомив, що в кварталі 21 виділ 1,1 Підмихайлівського лісництва ДП «Калуський лісгосп» на площі 3,6 га проводиться рубка формування та оздоровлення лісів (прохідна рубка), повідомляє пресслужба Калуської міськради.

Також він зазначив, що будь-які роботи на території ДП «Калуський лісгосп» проводяться відповідно до Проекту організації розвитку ДП «Калуський лісгосп», розробленого на довготривалий період (10 років) Львівською державною лісовпорядною експедицією, затвердженого Міністерством енергетики та захисту довкілля за погодженням облдержадміністрації та управління лісового та мисливського господарства.

Відповідно до наданих ДП «Калуський лісгосп» документів, вирубка дуба червоного, яка триває на даний час, є законною та намічається базовим лісовпорядкуванням з періодичністю 1 раз на 10 років. Термін проведення даної вирубки – до кінця 2020 року. Вона може здійснюватися у «сезон тиші», оскільки в цей період заборонені тільки санітарні рубки.

На 10 квітня зрізано 132 куб. м деревини, з них 55 куб. м – ділової, яка реалізована на аукціоні ТзОВ ПВП «Укрлісекспорт», 77 куб. м - дров’яна деревина, яка реалізується мешканцям сіл Пійло, Сівка-Калуська та Кропивник.

Для недопущення в майбутньому виникнення конфліктних ситуацій з мешканцями села керівництво ДП «Калуський лісгосп» буде інформувати старосту старостинського округу про заплановані вирубки на підпорядкованій території.

Схожі матеріали за тегами: Сівка-Калуська дуби рубка нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: