Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Початок навчання, візитівки старостинських округів та земельні паї. Відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 176

Відбулася чергова нарада зі старостами сіл Калуської громади та керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету і керівниками комунальних підприємств. Традиційно обговорили стан справ у кожній галузі зокрема.

Ірина Люклян, начальниця управління освіти, нагадала, що з понеділка всі школярі повертаються до навчання у звичному режимі після зимових канікул у понеділок, 30 січня. А тривалість навчання в другому півріччі триватиме до 31 травня, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.
За канікулярний період, за словами начальниці управління освіти, вдалося суттєво зекономити енергоносії. За добре організовану роботу в цьому напрямку очільниця освіти подякувала колективам загальноосвітніх закладів старостинських округів.


Виконувачка обов’язків начальниці управління культури Ольга Яковина подякувала керівникам народних домів за активну участь у проведенні новорічно-різдвяних заходів у нашій громаді. Обговорили плани й на найближчу перспективу, зокрема щодо реалізації телевізійного проєкту, який дасть можливість створити цікаві візитівки кожному старостинському округу. Ще на нараді торкнулися різних господарських питань. Зокрема земельних.

Перший заступник міського голови Мирослав Тихий повідомив, що на черговому сесійному засіданні міська рада ухвалила важливе рішення, яке має вирішити питання розширення кладовища у с.Голинь (через викуп земельних ділянок на суспільних потреб). Також закцентував увагу на необхідності роз’яснювальної роботи щодо оформлення людьми права власності на невитребувані паї.

Наступного тижня, за дорученням першого заступника міського голови, запланована спеціальна нарада, на якій мають обговорити всі потреби старостинських округів щодо обрізки (видалення) дерев, підсипання доріг, встановлення труб для водовідведення тощо.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: