Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Початок опалювального сезону та ремонт і утримання доріг. Відбулася чергова нарада зі старостами (ФОТО)

Переглядів: 158

Традиційно у п’ятницю міський голова Андрій Найда провів зустріч-нараду зі старостами сіл Калуської громади за участі керівників виконавчих органів міської ради та директорів комунальних підприємств.

В основному увага була зосереджена на буденних питаннях забезпечення життєдіяльності кожного з округів, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Це – початок опалювального сезону, участь школярів в олімпіадах, ремонт та утримання доріг тощо. А щоб добре підготуватись до зимового періоду, міський голова зобов’язав управління житлово-комунального господарства налагодити дієву комунікацію старост сіл зі службами, які відповідальні за розчищення доріг від снігу.

Окремо обговорили ситуацію щодо актуального демонтажу чи реконструкції пам’ятників/пам’ятних знаків, що є на території старостинських округів. Начальниця управління культури Любов Джуган пояснила старостам, що при вчиненні будь-яких дій обов’язково треба брати до уваги думку тієї чи іншої громади і направити відповідне звернення. Тому старости отримали доручення проконсультуватись із мешканцями щодо конкретних об’єктів та шляхом громадських слухань ухвалити відповідні рішення.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: