Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Почесні грамоти і премії. Освітяни міста відзначили своє професійне свято (ФОТО)

Переглядів: 939

1 жовтня в Палаці культури «Мінерал» відбулася церемонія нагородження педагогів Калуша з нагоди відзначення Дня працівників освіти України.

Учасників заходу привітав міський голова Ігор Матвійчук. Він подякував працівникам освіти Калуської міської територіальної громади за професіоналізм, за те, що, вкладаючи частинку себе у майбутнє покоління, сприяють становленню особистості громадянина нашої держави, примножують добробут рідного міста. Відзначив, що з нагоди професійного свята кожен працівник освітньої галузі матеріально заохочений: на щорічну грошову винагороду педагогічним працівникам закладів та установ освіти спрямовано суму коштів, що становить 75 відсотків місячного фонду оплати праці за їх посадовими окладами, а також премійовані всі інші – непедагогічні працівники, повідомляє управління освіти Калуської міськради.

Найвищу відзнаку на церемонії нагородження отримала директор  Калуського ліцею №2 Наталія Овсеєнко, яка стала лауреатом премії імені Костянтини Малицької; срібний значок «Калуш» та почесні грамоти міського голови – п’ятеро освітян. Почесними грамотами та грошовими преміями нагороджені 43 працівники закладів освіти, грамотами міського голови та грошовими преміями – 68 освітян.

За вагомий особистий внесок в історію освіти Калуша імена 13 педагогів занесено в Книгу пошани, яка створена в 2000 році. Понад 100 працівників нагороджені грамотами управління освіти.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш освітяни нагородження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: