Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Понад 270 юних калушан, батьки яких захищають нашу державу від російського агресора, отримають подарунки від СУМівців зі США

Переглядів: 279

11 лютого о 13:00 у ПК «Юність» м. Калуша відбудеться благодійна акція «Теплом зігріємо серця», яку проводить Калуська міська організація Спілка Української Молоді в Україні ім. Степана Бандери.

Цьогоріч завдяки СУМівцям з Спілки Української Молоді США осередків Бостон, Випані, Йонкерс, Ґошен, Сиракюз, Палантайн, Рочестер подарунки від ровесників з діаспори отримають понад 270 юних калушан, батьки яких захищають нашу державу від російського агресора, інформує «Калуш ФМ».

Цією акцією СУМівці всього світу хочуть скласти свою шану та подяку українським воїнам, які, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, боронять незалежність і територіальну цілісність Української держави.

Акція розпочнеться з урочистого слова представників влади, голови організації. Згодом всі запрошені змошуть переглянути виставу «Вождь червоношкірих» від театру Silentium. На завершення заходу буде передача подарунків для дітей військовослужбовців.

Варто зазначити, що акцію «Теплом зігріємо серця» члени Спілки Української Молоді проводять удев’яте. Минулорічна охопила понад 1 900 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки, та дітей військовослужбовців. Загалом за 8 років проведення акції більш ніж 15 000 дітей отримали свої подарунки.

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

В основі виховної системи СУМу є теоретичні напрацювання Григорія Ващенка – відомого українського педагога, який уперше розробив систему національного виховання.

Схожі матеріали за тегами: СУМ «Теплом зігріємо серця» Калуш

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: