Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Понад 40 юних калушан у дитячій точці «Спільно», що в Калуському ліцеї N6, навчалися розписувати писанки (ФОТО)

Переглядів: 124

Дитяча точка «Спільно» від UNICEF Ukraine, що знаходиться на базі Калуського ліцею N6, прийняла естафету від МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» (м. Львів) та провела навчання для дітей з розпису писанок.

Захід відбувся за сприяння депутатки міської ради Оксани Савчук, яка є керівницею осередку громадської організації в Івано-Франківській області, інформує «Калуш ФМ».

У заході взяв участь і Тарас Репицький, голова правління Інституту Суспільних Ініціатив / Society Initiatives Institute.

«При нагоді обговорили перспективи реалізації спільних проєктів та програм. Одна з них – «Доступна дефібриляція» вже знайшла своє місце у нашій громаді. ГО «Інститут суспільних ініціатив» – це також гуманітарний штаб для підтримки захисників, захисниць та вразливих груп населення», – зазначив міський голова Андрій Найда.

Майстерності писанкарства присутніх навчала Надія Нагловська, керівниця гуртків ЦХТДЮМ. Близько 40 дітей віком 6-12 років мали змогу відтворити давню традицію українців – розпису писанки воском.

Майстриня ознайомила учасників творчого заходу з технікою розпису писанок, як вправно володіти писачком, воском і свічкою. Від майстрині діти дізналися про особливості написання писанки, її кольорову гаму та орнаменти.

Власноруч створені диво-писанки учасники майстерки мали можливість взяти у власні домівки, щоб милуватися ними упродовж Великодніх свят. Міський голова Андрій Найда також спробував розписати писанку воском та подякував усім причетним за надану можливість дітям освоювати давнє українське мистецтво.

Загалом майстер-клас подарував усім учасникам незабутні емоції художньої творчості та відчуття духовної єдності, яке живиться глибинними українськими традиціями.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш «Спільно» писанки розпис майстер-клас

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: