Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Повторний конкурс відбувся. У Калуші побільшає дитячих розваг

Переглядів: 444

13 травня під головуванням заступника міського голови  Богдана Білецького  відбувся комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності у м. Калуші.

На  конкурс  було представлено  11 об’єктів: 1 – для здійснення торгівлі пивом та безалкогольними напоями, 3 – для здійснення торгівлі морозивом та 7 – для здійснення іншої підприємницької діяльності (стоянка вело- та електромобілів, дитячий лабіринт, дитячі розважальні атракціони, стелаж сонцезахисних окулярів ), інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міськради.

Проте документи подали тільки на 3 об’єкти 6 претендентів. Зокрема, для здійснення іншої підприємницької діяльності: розміщення на вул. Пушкіна біля будинку № 2-а  дитячого лабіринта та стоянки дитячих електромобілів і дитячого лабіринта на пл. Героїв.

У результаті проведеного комерційного конкурсу до бюджету Калуської міської територіальної громади надійде  9 тис. гривень.

Додамо, що це повторний конкурс. Перший комерційний конкурс відбувся 22 квітня. Тоді було представлено  26 об’єктів. Проте документи надійшли тільки на 18 з них. Найбільшою популярністю користувалися об’єкти для здійснення торгівлі квасом. Документи подали на всі 8 об’єктів.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: