Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Працівників Калуського ЦНАПу відзначили грамотами міського голови (ФОТО)

Переглядів: 529

Упродовж 10 років на законодавчому рівні закріплено централізоване надання адміністративних послуг. Ці функції для мешканців Калуської громади здійснюють працівники Центру надання адміністративних послуг Калуської міської ради.

В установі та на віддалених робочих місцях 34 адміністратори та фахівці з особливим підходом та розумінням забезпечують оформлення та видачу довідок про зареєстрованих осіб, оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України, реєстрацію місця проживання особи, фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб, речових та майнових прав, земельні та архітектурні питання тощо. Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

А з початку війни колектив працював майже цілодобово, забезпечуючи не тільки якісне надання послуг, а й комфортний, доброзичливий мікроклімат. Надавали психологічну та гуманітарну допомогу мешканцям, які знайшли прихисток у нашій громаді, підтримували наших захисників. І зараз переконливо продовжують це робити.

«Щиро дякую за щоденну клопітку та ефективну працю, небайдужість до кожного, хто до вас звертається, за належне виконання своїх професійних обов’язків», – написав Андрій Найда.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦНАП грамоти нагородження

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: