Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Працівниці калуських бібліотек взяли участь у вебінарі «Дія. Цифрова освіта»

Переглядів: 1072

21 січня бібліотечні працівниці Калуша взяли участь у вебінарі «Дія. Цифрова освіта», який провела заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Про це йдеться на сторінці Калуської центральної бібліотечної системи.

Під час вебінару працівниці бібліотек дізнались, як працювати з платформою цифрової грамотності «Дія», проходити тести, шукати потрібні курси; як спрямувати відвідувачів бібліотеки, які захочуть навчатися цифровій грамотності у бібліотечному просторі, як допомогти візитерам бібліотеки пройти навчання на сайті osvita.diia.gov.ua.

11 січня Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю, це означає, що 6000 бібліотек по всій Україні зможуть долучитися до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» та популяризуватимуть цифрову освіту. У комп'ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Бібліотеки стануть першими амбасадорами проєкту «Дія. Цифрова освіта».

Даний проєкт втілюється за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Схожі матеріали за тегами: калуська цбс дія вебінар

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: