Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

"Правий сектор Івано-Франківськ" назвав Ігоря Насалика "Політичним хамелеоном"

Переглядів: 1565

Про що мова, серед авторитетів кримінального світу пан депутат завжди був своєю людиною. Відсутність політичного хребта у Ігора Степановича мало кого дивує, більшість нашого політикуму і були і є проститутками в найгіршому розумінні цього слова. Сподіваємось, що працівниці найдавнішої професії не образяться за порівняння. Головне щоб кандидат на мандат вмів ховати клики і вчасно міняв маску. А Насалик у цій справі просто неперевершений Фантомас. У свій час зумів завоювати прихильність патріотично налаштованих Калушан, пообіцявши створити Пантеон Героїв, виділити 100 тисяч доларів власних коштів для організації перезахоронення праха Провідника ОУН Степана Бандери на Його малій Батьківщині в Старому Угринові. Ну, то таке, обіцянка-цяцянка..
Ще були маска еколога, помаранчева маска у двох варіантах,маска очільника Української Партії, як сателліта партії регіонів, на Майдані роль маски успішно виконали червоні штани.Якби не вони, то його присутність на барикадах навряд чи була би помічена.

Окопавшись у Верховній Раді, вперто не бажає втрачати контроль над Калушом та районом, на усіх посадах його маріонетки. Чому? Відповідь проста:корупція. На одну гривню витрачених на потреби Громади коштів є ще одна, вкрадена.Наприклад томограф для міської поліклініки, вартістю 12 мільйонів гривень,по документах чомусь вдвічі дорожчий..А залучено з держбюджету і позичено чимало. І списати усе може тільки війна, головне не втратити дочасно контроль. У будь-якій сфері діяльності-піар,дерибан і повна втрата інтересу до подальшої долі початої справи. Яскравий приклад-нікому вже не потрібний льодовий палац.
І ось нова маска-доброчинця, визволителя поранених бійців з полону. Саме поранених, тобто тих, які вже не несуть загрози сепаратистам. Вважаємо, що такий самопіар є неприпустимий, тим більше, що є тільки ширмою для власних, спільних з проросійськими терористами бізнесових інтересів.

https://www.facebook.com/pravysektorif

 


Найкращі пропозиції виробів із срібла за адресою http://zirka.biz.ua/katalog/koltsa


К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: