Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Представник Калуської міської ради дав відповідь калушанці щодо підтримки притулку «Дім Сірка» з міського бюджету

Переглядів: 356

У січні 2019 року на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилась петиція «Щомісячна допомога притулку для собак міста Калуша». Авторкою петиції є калушанка Зоя Курчій.

Калушанка пропонувала, щоб з міського бюджету Калуша виділяли кошти, які б прокривали 50% витрат притулку «Дім Сірка» на комунальні послуги, а також харчування, лікування тварин та благоустрій притулку.

Виконавчий комітет Калуської міської ради розглянув електронну петицію, яка набрала 170 голосів щодо щомісячної допомоги притулку.

У відповіді йдеться, що у 2017 році виконавчий комітет Калуської міської ради та Благодійна організація «Благодійний фонд «Дім Сірка» підписали Меморандум про співпрацю щодо скорочення кількості безпритульних тварин в Калуші на 2017-2020 роки шляхом етичного ставлення до них та регулювання їх чисельності гуманними та цивілізованими методами.

Згідно з Меморандумом,  «Благодійний фонд «Дім Сірка» взяв на себе зобов’язання щодо забезпечення належного щоденного кваліфікованого догляду та харчування тварин притулку. 

У 2018 році з міського бюджету Калуша виділили 197 тис. грн на стерилізацію безпритульних тварин. У 2019 році з міського бюджету профінансували 198 тис. грн на стерилізацію безпритульних тварин і у лютому з підрядною організацією ТзОВ «Ветеринарна клініка «Добродій» заключили договір на оплату послуг з ветеринарно-санітарного обслуговування тварин на суму 198 тис. грн. 

Таким чином з калуського міського бюджету виділяють кошти саме на стерилізацію тварин у місті.

Фото: kalushnews.city

Схожі матеріали за тегами: петиція дім сірка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: