Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Представники ОДА проінспектували ЦНАП Войнилівської територіальної громади на доступність послуг для людей з обмеженими можливостями

Переглядів: 297

Заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко та представник Урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю в Івано-Франківській облдержадміністрації Микола Макар разом із фахівцями управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА відвідали ЦНАП Войнилівської територіальної громади.

Робоча поїздка представників облдержадміністрації була зумовлена необхідністю забезпечити якісне та ефективне функціонування ЦНАПу цієї громади, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на ОДА. Спершу посадовці оглянули прилеглу територію, на якій має бути безбар’єрне середовище для усіх категорій громадян, зокрема, наявність місць для паркування автотранспорту людей з інвалідністю.

Богдан Футерко зустрівся з головою Войнилівської тергромади Мар’яною Масляк та керівником ЦНАПу Вікторією Пітулою. Посадовець відзначив роботу керівництва громади і прагнення забезпечити комфортні умови для громадян, які звертаються з різними питаннями. Богдан Футерко зауважив, що приміщення ЦНАПу оснащено зручними меблями, технічними засобами, а також тактильними табличками зі шрифтом Брайля, які дозволять ефективно та швидко надавати послуги суб’єктам звернення.

Додамо, на сьогодні у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Войнилівської селищної ради Калуського району надається 234 адмінпослуги. Також додатково функціонують чотири віддалені робочі місця в населених пунктах Перевозець, Сівка-Войнилівська, Лука та Томашівці.

За результатами візиту посадовці наголосили, що прилегла територія повинна бути обладнана спеціальними зонами для паркування, влаштованими похилими з’їздами (пандусами), поручнями, зручними пішохідними доріжками, що забезпечуватимуть безпеку та комфорт при пересуванні, а також варто дообладнати санітарно-гігієнічне приміщення.

Схожі матеріали за тегами: Войнилівська ТГ ЦНАП

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: