Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Прийом люків і кабелів заборонений. Влада закликає громадян повідомляти про порушення в поліцію

Переглядів: 1091

Як відомо у Калуші є приміщення та споруди, де облаштовані пункти прийому, схову та збуту металобрухту. Більшість із них функціонує на законних підставах, проте є й такі, що займаються даною діяльністю незаконно.

Калуська міська рада з цього приводу нагадує, що відповідно ст. 213 Кримінального кодексу України особи, які порушують порядок здійснення операцій з металобрухтом, зокрема незаконно приймають чорний та кольоровий металобрухт, караються штрафом від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними робота на строк до двох років чи обмеженням волі на строк до одного року.

Згідно з Законом України «Про металобрухт», ст. 4 «Порядок здійснення операцій з металобрухтом» приймання побутового металобрухту від фізичних осіб дозволяється лише при пред'явленні ними документа, який засвідчує особу, та обов'язково оформляється актом приймання. В акті приймання побутового металобрухту від фізичних осіб зазначаються дані  документа, який засвідчує особу, та опис металобрухту.

Водночас забороняється прийом каналізаційних люків, кабелів електромереж та телефонних кабелів, а також кольорових виробів з кладовищ.

Тож міська влада закликає всіх громадян у разі виявлення даних порушень звертатися у Калуський відділ поліції за адресою: вул. Тихого, 10, чи за телефоном «102».

Схожі матеріали за тегами: Калуш прийом металу відповідальність

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: