Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Проекти Бюджету участі: один – реалізований, п’ять – у процесі

Переглядів: 1056

14 травня в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань Бюджету участі. На засіданні заслухали стан реалізації проектів-переможців громадського бюджету 2018 року та обговорили проблеми, що виникають у процесі їх реалізації.

Про реалізацію проектів членам комісії доповідали начальник УБРІ Богдан Грущак, заступник начальника УЖКГ Тарас Фіцак та начальник відділу з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю міської ради Тарас Нижник, інформує сайт Калуської міськради.

На даний час проекти знаходяться на таких стадіях реалізації:

1. Проект «Модернізація ігрових майданчиків у Дошкільному навчальному закладі "Червона шапочка" авторства Галини Федюри – реалізований, встановлено 21 елемент на ігровому майданчику.

2. Проект «Дитяча мрія — міні-поле для футболу на вулиці Рубчака» авторства Тетяни Кіндюх – тривають роботи з влаштування майданчика, які повинні бути завершені до 25 травня. Окрім того, передбачено влаштування освітлення майданчика, яке повинно бути встановлено до 1 липня, що не передбачалося проектом.

3. Проект «Сучасний спортивний простір для дітей» авторства Оксани Іванців – розробляється кошторисна документація, якою передбачено влаштування асфальтного (твердого покриття) для встановлення на ньому тренажерів. Місце погоджено з автором проекту та директором школи. Коштів для заміни штучного покриття на футбольному полі та заміни його огорожі недостатньо у зв’язку зі значним збільшенням вартості.

4. Проект «Сучасний вуличний баскетбольний майданчик» авторства Тетяни Ігнатенко – розробляється кошторисна документація, яка передбачає відновлення твердого покриття на існуючому баскетбольному майданчику. Строк виконання робіт по відновленню майданчика, що передбачається договором підряду, – 1 місяць.

5. Проект «Теплий храм» авторства Олега Савки – розпочати роботи по даному проекту поки що не можливо,  оскільки на даний момент в церкві святого Архистратига Михаїла встановлені риштування для проводяться реставраційні роботи.

6. По проекту «Озеленення дворів та вулиць міста» авторства Олега Нижника, станом на 14 травня  висаджено 30 сакур (алея на бульварі Незалежності – 27 шт., площа Героїв – 2 шт. та 1 сакура – на вул. Січинського, 1) та 30 кленів кульових на бульварі Незалежності. Роботи по насадженню дерев будуть продовжені восени.

Також члени комісії виїхали в дошкільний навчальний заклад «Червона шапочка», де завершено реалізацію проекту.

Схожі матеріали за тегами: Калуш проекти реалізація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: