Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Проєкт Ріп’янської громади – серед переможців першого етапу конкурсу грантів «Енергія Розвитку»

Переглядів: 165

Група Нафтогаз отримала 305 заявок від громад на участь у конкурсі грантів «Енергія розвитку», серед яких були і  заявки Ріп’янського та Сівка-Калуського старостинських округів.

1 березня 90 з них були відібрані для участі у наступному етапі проєкту – серії навчальних модулів від освітнього партнера конкурсу «Інституту партнерства та сталого розвитку». У даному етапі братиме участь і Ріп’янська громада, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Додамо, що конкурс грантів «Енергія розвитку» спрямований на підтримку соціально-інфраструктурних проєктів у громадах, на території яких Група Нафтогаз веде свою діяльність, йдеться на Facebook-сторінці Нафтогаз.

У своїх заявках громади мали подати ідею проєкту в межах трьох стратегічних для Нафтогазу цілей сталого розвитку, що покращить їхнє життя, зокрема:

- Ціль № 3 Міцне здоров’я

- Ціль № 4 Якісна освіта

- Ціль №11 Сталий розвиток міст та спільнот.

Організатори приємно здивовані високою зацікавленістю громад участю в конкурсі. Контактуючи з представниками органів місцевого самоврядування та жителями громади з активною життєвою позицією, відчули щире бажання реалізувати корисний, якісний проєкт, який точно сприятиме покращенню рівня життя. Деякі надсилали тільки ідеї, деякі – розширені заявки з зазначенням партнерів, строків, бюджетів.

Учасники мають два місяці для доопрацювання своїх проєктів під керівництвом менторів та представлення грантових заявок на розгляд конкурсної комісії.

Це не перший конкурс, який Група Нафтогаз проводить для громад. З кожним новим проєктом або конкурсом здійснюються пошуки нових і цікавих форматів взаємодії з громадами, – каже Vitalii Chudak, начальник відділу проєктів регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» (Група Нафтогаз).

 

Схожі матеріали за тегами: Ріп'янська проєкт грант

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: