Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

П'ятеро учнів трьох калуських ліцеїв вибороли 7 перемог на всеукраїнських олімпіадах

Переглядів: 199

Високий рівень знань продемонстрували цьогоріч учні калуських закладів освіти на ІV (фінальному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.

Перші місця вибороли учні 10 класу Калуського ліцею №5: з інформатики (програмування) – Юрій Псюк, з інформаційних технологій – Захар Амброзяк.

Другі місця зайняли: з біології Андрій Яковина, учень 8 класу ліцею ім. Дмитра Бахматюка; з астрономії – Олександр Желізний, учень 10 класу Калуського ліцею №10.

Також з астрономії та фізики ІІІ місця посів Валентин Тимчишин, учень 11 класу ліцею ім. Дмитра Бахматюка, з хімії – Юрій Псюк, учень ліцею №5.

За підсумками всіх випробувань учні Калуського ліцею №5 вибороли 3 перемоги: два І місця і ІІІ; Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка – ІІ і два ІІІ; І ІІ місце – у Калуського ліцею №10.

Загалом, по дві перемоги у Юрія Псюка та Валентина Тимчишина.

Калуські інтелектуали стали найкращими в Україні з інформатики, інформаційних технологій, біології, астрономії та фізики.

За високими досягненнями – щоденна важка праця учнів, педагогів, підтримка батьків.

Чимало доклали зусиль для найвищих результатів своїх учнів педагоги: Калуського ліцею №5 Галина Головчак, учителька інформатики, Андрій Попик, онлайн- консультант, та Лариса Беженар, учителька хімії.


А також Галина Лойош, учителька біології, та Зоряна Чебан, учителька фізики та астрономії Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка. Із Калуського ліцею №10 – вчителька фізики і астрономії Ірина Бухвак.

Вітанння переможцям та їх наставникам! Подяка за наполегливу працю на славу України!

 

Схожі матеріали за тегами: всеукраїнські олімпіади перемоги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: