Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Разом – до Перемоги». Мистецьку благодійну програму подарували калушанам викладачі та студенти ФККіМ (ФОТО)

Переглядів: 237

Цими днями у Фаховому коледжі культури і мистецтв м. Калуша відзначають поважний ювілей закладу – 70 років із дня заснування.

Учора, 19 травня, професіонали – викладачі і студенти зорганізували і провели на площі Героїв нашого міста мотивуючу мистецьку благодійну програму «Разом – до Перемоги».

Коледж розпочав свою роботу у 1954 році в місті Снятині, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди. 1976 року заклад перенесено у Калуш.

Випускники закладу, які працюють у системі закладів культури Івано-Франківської області та України, добре зарекомендували себе на посадах керівників цих закладів, керівників аматорських колективів, методистів відділів культури тощо. Вони демонструють високий рівень фахової підготовки.

Незмінно високий рівень показав колектив фахового коледжу і під час програми «Разом – до Перемоги»: режисура, вокал, сольні та оркестрові інструментальні виступи. Паралельно відбувався продаж гостинців, картин, розписаного посуду, елементів декору, виготовлених талановитими студентами цього освітнього закладу.

Кошти, які зібрали під час заходу, передадуть на допомогу Українському війську.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ФККіМ 70 років

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: