Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Ремонт доріг, підготовка до опалювального сезону та діяльність молодіжної ради. Відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 217

На зустріч зі старостами, яка традиційно відбувається у п’ятницю, цього разу завітали громадські активісти – голова Молодіжної ради при міській раді Олег Кіндрацький та керівниця ГО «Дім Сірка м.Калуш» Леся Кошелєва. Відповідно й спілкування вийшло цікавим та змістовним.

Олег розповів старостам про роботу, яку вже розпочали у новоствореній раді. Звісно, що до всіх заходів хочуть долучати якомога більше молодих людей зі старостинських округів. Тому лідер «молодіжки» попросив розповсюдити якнайширше опитувальник для ровесників «Ініціативна молодь Калущини готова до дій та пропозицій», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. 

Як вважає Олег Кіндрацький, зібрана інформація допоможе визначитися з пріоритетами роботи Молодіжної ради на найближчу перспективу.

Леся Кошелєва розповіла старостам про роботу притулку для тварин, особливості його роботи та запросила мешканців наших сіл до співпраці.

Виконувачка обов’язків начальника управління культури, національностей і релігій Ольга Яковина анонсувала програму заходів з відзначення Дня міста Калуша.

Ще обговорили низку питань, які стосуються життєдіяльності старостинських округів – ремонту доріг, підготовки до опалювального сезону об’єктів інфраструктури, косіння трави тощо.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: