Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Ремонт опалення, харчоблоку і кабінетів. Четверта школа активно готується до Першовересня (ФОТО)

Переглядів: 588

Упродовж усього літа триває активна підготовка Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 до Першовересня.

Цьогоріч на капітальні ремонти міською радою виділено 210 тис. грн, які спрямували на заміну труб системи опалення, а також облаштування  новою плиткою підлоги харчоблоку, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

У школі також організовано роботу щодо проведення поточних ремонтів працівниками закладу, зокрема, здійснено часткову заміну дощатої підлоги у спортзалі та ремонт навчальних кабінетів, оновлено інтер’єр учительської та обіднього залу, туалетів, пофарбовано стелі  у коридорах та поновлено сходи.

Ініціативу оновлення закладів освіти завжди активно  підтримує міський голова Ігор Матвійчук. На виділені із програми бюджету розвитку міста близько 120 тис. грн в школі придбано меблі для навчальних кабінетів вартістю 94 тис. грн, закуплено комп’ютерну техніку на суму 35 тис. 778 грн (в т.ч. обласне співфінансування).

За кошти місцевого бюджету придбано матеріали для проведення  ремонтних робіт (11 тис. 800 грн), закуплено дидактичні матеріали (5 тис. 760 грн) та килими (4 тис. 800 грн). На засоби, необхідні для роботи в умовах НУШ,  використано 11 тис. грн.

Уже проведені роботи, а також ті, що на завершенні у серпні, сприятимуть готовності закладу до забезпечення якісною освітою школярів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш школа №4 ремонти

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: