Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Ремонт у гімназії, якість води та незадовільний стан дороги Копанки – Довпотів. У Копанках відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 228

Традиційна нарада зі старостами, насичена обговоренням досягнень та проблемних питань, відбулася у Копанках.

В.о. старости Василь Лазар розповів про дійсну ситуацію в окрузі. Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

За його словами, Копанківський округ злагоджено діє на підтримку ЗСУ. Зокрема, співпрацюють з ГО «Добровільні батальйони України», яка займається поставкою автомобілів на фронт. «Дякуємо за активну позицію, небайдужіть та потрібну справу», – зазначив очільник громади.

Зупинилися і на проблемних питаннях та нагальних потребах.

«Необхідно провести заміну дахового покриття гімназії та капітальний ремонт спортзалу. Також є питання якості води, що надходить до харчоблоку. Вода має високий вміст заліза. Це суттєва проблема, яка потребує нагального вирішення. Є й інші проблемні питання. Тож будемо намагатися сприяти їх вирішенню. Мешканців турбує і незадовільний стан дороги зі сполученням Копанки – Довпотів, яка знаходиться на балансі ДП «Дороги Прикарпаття», сподіваємося на їхнє реагування на цю проблему», – додав Андрій Найда.

Попри все у громаді є і значні успіхи. Тривають ремонтні роботи у народному домі, в гімназії здійснено ремонт навчальних класів та їх осучаснення відповідно до вимог НУШ. Також мешканці вдячні КП «Міськсвітло» за відремонтоване освітлення вулиць та КП «Калушавтодор» за ремонт доріг.

Щодо доходів й видатків округу. Загалом, на його потреби з бюджету територіальної громади минулого року за всіма напрямками спрямовано 11,9 млн гривень (враховуючи освітню субвенцію). Доходи склали 20,8 млн. Левова частка цих доходів забезпечується ТзОВ «Goodvalley Ukraine», з якими у громади тісні дружні стосунки.

Часто Копанківський старостинський округ бере участь та неоднократно стає переможцем грантових проєктів від «Goodvalley Ukraine». Також організація на благодійних засадах допомагає громаді.

«Це було приємне та продуктивне спілкування. Маємо над чим працювати, маємо чим пишатися!», – резюмував міський голова.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: