Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Ресурси позитивного батьківства: як попередити емоційне вигорання». Для майбутніх матусь провели чергове заняття

Переглядів: 217

«Ресурси позитивного батьківства: як попередити емоційне вигорання». Саме під такою назвою в жіночій консультації Пологового будинку КНП «Калуська ЦРЛ» відбулося чергове заняття для майбутніх матусь.

Захід провели у рамках щотижневої роботи консультативного пункту Калуського міського центру соціальних служб з метою надання психологічної підтримки, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

На занятті присутні отримали вичерпну інформацію від соціальної менеджерки Василини Кашівської про механізми боротьби з тривогою і стресом та ознайомилися з техніками, які допомагають звільнитись від напруги в тілі і дають змогу попередити емоційне вигорання, більш детальніше дізналися про саме поняття емоційного вигорання та в чому небезпека довготривалості такого стану, зрозуміли, що материнство і батьківство потребують багато емоційних ресурсів. 

«Вигорання не настає зненацька, і чим раніше його помітити, тим легше з ним упоратись. Щоб запобігти цьому, слід визначити для себе ті види діяльності, які будуть наснажувати та приносити задоволення. Це – перший крок до збереження і збільшення власних ресурсів. Вагітним варто пам’ятати про важливе значення режиму праці і відпочинку, відповідної тривалості сну та збалансованого харчування, підтримання фізичного здоров'я та належного психоемоційного стану», – переконують психологи Калуського міського центру соціальних служб.

Кожна майбутня мама повинна розуміти, що не варто з будь якого приводу занадто хвилюватись, вирішувати проблеми слід поступово, у міру їх надходження і пам’ятати просту істину: «Щасливі батьки – щасливі діти, а не навпаки!».

Схожі матеріали за тегами: Калуш жіноча консультація навчання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: