Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Рішення прийняте. Калуська гімназія стала ліцеєм

Переглядів: 306

30 липня на сесії Калуської міськради депутати розглянули питання щодо зміни статусу Калуської гімназії. Цей заклад став ліцеєм.

Як уже інформувало «Калуш ФМ», у березні цього року був прийнятий новий Закон «Про повну загальну середню освіту», відповідно до якого змінюються типи закладів.

Як розповіла директорка гімназії Оксана Табачук, ці зміни торкнулися і гімназії, оскільки передбачено, що початкова школа забезпечуватиме початкову освіту (1-4 класи), гімназія – базову середню освіту (5-9 класи), а ліцей – профільну середню освіту (10-12 класи).

- Відповідно, якщо ми залишимося гімназією, то тоді не будемо мати старшої ланки, тобто 10-12 класів, - зазначила керівниця закладу.- А оскільки ми хочемо зберегти заклад в тому вигляді, який є зараз, де навчаються обдаровані діти, де можемо готувати їх до навчання в старших класах, то вирішили поміняти статус на ліцей, який як виняток за рішенням засновника надаватиме як базову, так і профільну освіту. Відповідно до закону таке рішення (як виняток) може приймати міська рада, якщо місто має більше 50 тисяч населення.

Керівництво гімназії підготувало відповідний проєкт статуту і подало в міську раду на вивчення.

На сесії депутати підтримали рішення про зміну статусу закладу і затвердили його статут. Тепер гімназія стала Калуським ліцеєм ім. Д. Бахматюка.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш гімназія статус ліцей

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: