Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Робоча група з розробки туристичного маршруту «Бойківська сіль» узгодила з «Оріаною» доступ до об’єктів (ФОТО)

Переглядів: 415

20 січня робоча група з написання грантів за участі головних спеціалістів з розвитку туризму управління економічного розвитку міста Віктора Павліва, загального відділу виконавчого комітету Мар’яни Думенко, провідного геолога Калуської галургійної лабораторії ДУ Державного науково-дослідного і проектного інституту основної хімії «НІОХІМ» Юрія Садового та місцевого краєзнавця  і гірського рятувальника Василя Фіцака провела робочу зустріч з представниками АТ «Оріана».

 Під час зустрічі узгодили процедуру надання доступу до необхідних об’єктів, що будуть становити окремі локації в туристичному маршруті «Бойківська сіль» для участі в конкурсній програмі Українського культурного фонду за напрямком Культура. Туризм. Регіони, ЛОТ 1: Культурно-туристичний маршрут, який розробляють спільно з Долинською та Новицькою територіальними громадами.

Також під час зустрічі обговорили наступні етапи для можливої участі в міжнародних інфраструктурних грантах щодо реставрації та збереження пам’яток архітектури.

Схожі матеріали за тегами: Бойківська сіль проєкт Оріана

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: