Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Ще 43 калушанам виділили допомоги на встановлення індивідуального опалення

Переглядів: 654

На засіданні виконавчого комітету Калуської міськради, яке відбулося 22 вересня, вкотре розглянули питання про надання одноразових матеріальних допомог для встановлення опалення.

Йдеться про допомогу на встановлення індивідуального опалення жителям тих будинків, які від’єднали від централізованого опалення через виведення з експлуатації котелень.

Цього разу допомогу на встановлення індивідуального опалення виділять 43 жителям на суму 299 тис. 500 гривень. Розмір допомоги відповідно до кількості кімнат становить від 4,5 тис. гривень до 10,5 тис. гривень.

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення Калуської міськради Любов Федоришин, цього року допомогу на індивідуальне опалення вже отримали 226 городян на 1 млн 514 тис. гривень. Загалом на цю статтю видатків у міському бюджеті передбачено 2 млн 774 тисячі гривень.

Нагадаємо, що компенсація надається на придбання електричних панелей. Якщо мешканці не захочуть опалювати квартиру електричними панелями, то компенсацію вони можуть використати як внесок для індивідуального опалення за допомогою газового котла.

Схожі матеріали за тегами: Калуш локальне опалення допомоги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: