Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Ще 7 автівок відправила на фронт громадська організація з с. Боднарова разом з благодійниками з Естонії

Переглядів: 222

Від початку листопада громадська організація «Дружня рука допомоги» разом з Українським культурним фондом (Естонія) відправили на фронт ще 7 автівок.

Автотранспорт передають військовим частинам за запитами.

Цього разу одну відправили на південний напрямок, інші – на схід, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Особисто перевозили їх очільник Боднарівського старостинського округу Олег Дрогомирецький та співзасновник Українського культурного фонду Богдан Лютик.

Кожну машину завантажили продуктами харчування та засобами гігієни.

Обидва фонди – з Боднарова Калуської громади та Естонії від початку війни об’єдналися для допомоги Збройним Силам України для виборювання якнайшвидшої Перемоги!

«Вдячні всім, хто охоче допоміг у транспортуванні автомобілів на фронт, а особливо Ukraina Kultuurikeskus – Богдану Лютику, Василю Різничуку, та БФ «Дружня рука допомоги» – Богдану Бойчуку, Ігорю Горальчуку, Василю Грицюку, Віктору Дяченку, Юрію Долішному, Тарасу Метеньку. Зустрілись особисто з бійцями, передали всі необхідні речі. За проханням однієї з бригад, забрали машину на ремонт, але постараємося якнайшвидше її відправити назад, після усунення всіх технічних поломок. Дякую кожному за віру та безупинну допомогу. Разом до перемоги!», – зазначив староста Олег Дрогомирецький.

Схожі матеріали за тегами: Боднарів авто ЗСУ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: