Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Шипшинове вино». У центральній бібліотеці відбулася презентація книги Ольги Слоньовської

Переглядів: 215

Видатна поетеса, прозаїк, літературознавчиня, членкиня Національної спілки письменників України, професора кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника презентувала в Калуші нову збірку поезії «Шипшинове вино».

Книжка видана за підтримки Народної депутатки України, громадської діячки Оксана Савчук, яка і модерувала презентацію. Це друга поетична збірка авторки, написана майже за два роки з початку повномаштабного вторгнення. Першою була «У камуфляжі й бронежилеті».

У невимушеній атмосфері, а на заході були присутні люди різних поколінь, а також міський голова Андрій Найда, заступниці міського голови Наталія Кінаш та Надія Гуш, авторка ділилися думками, занурюючись в минуле, зазираючи в майбутнє через призму творчості українських літераторів та власних спогадів.

Ольга Слоньовська розповіла, що до неї в особисті повідомлення написав військовослужбовець, який боронить українські землі від російської навали. Він поділився, що там, на фронті, дуже бракує їм слів про родину, кохання, звичайне мирне життя – як сонце встає, як вітер віє, як равлик повзає по плющу: «Тільки не пишіть про війну!» Книжка «Шипшинове вино» – складна: і про трагедії, які принесла війна, і про мирне життя. 

Загалом у творчому доробку поетеси – 70 книг, 25 посібників та підручників, монографії...

«Такі зустрічі дуже важливі, – поділився Андрій Найда. – Це як арттерапія – допомагає справитися з власними переживаннями, отримати позитивні емоції. А книжки Ольги Слоньовської повинні бути в кожній бібліотеці».

Тепер презентована книга буде й в особистій домашній бібліотеці міського голови з автографом авторки.

Оксана Савчук зазначила: «24 години на добу Ольга Володимирівна розповідала б цікаві історії про всіх з іменами, з цитатами, віршами, історичними деталями. Це тому, що вона постійно працює над собою. Людина може писати, людина може творити. Людина ніби й не літає, а крила має...».

Оксана Василівна побажала, щоб усі, хто був присутній на зустрічі «вийшли з неї із позитивними емоціями та крилами».

Зараз поетеса працює над щоденниками Степана Пушика. З нетерпінням будемо чекати в Калуській громаді нових зустрічей з видатною літераторкою.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: